Pořádáme zájezd do Madridu – se zaměřením na flamenco (nečekaně) :)

Vždy se mě mé studentky flamenca ptaly, jestli nebudu pořádat nějaký zájezd do Španělska s flamenkem. Trvalo to sice pát let, ale zájezd se konečně povedlo zorganizovat a je to tady…!

Ve spolupráci s ostravskou cestovní kanceláří Radynacestu pořádáme prodloužený víkend v Madridu s flamenkem. Jestli Vás láká Španělsko a milujete flamenco, ani chvíli nemůžete váhat… A už vůbec ne, pokud sháníte dárek pro někoho takového.

Čeká Vás turistika v Madridu s vyškolenou průvodkyní CK Radynacestu, plus speciální přidaná hodnota pro opravdové fajnšmekry: praktická výuka flamenca v neslavnější škole flamenca Amor de dios, návštěva profesionálního vystoupení, prohlídka flamencových obchůdků a výrobny bot… To vše se mnou jako expertkou na flamenco (a býčí zápasy). Ráda Vám o flamencu povykládám z vlastních zkušeností, okomentuji, jak funguje takové vystoupení, improvizace, komunikace mezi muzikanty… Poradím s nákupem potřeb na flamenco, přeložím lekci flamenca se španělskými lektory, či Vás vezmu na býčí zápasy, kde okomentuji, co se před Vašimi zraky vlastně děje a proč. Koho nebude flamenco a býčí zápasy zajímat, půjde s klasickou průvodkyní poznávat Madrid. Takový zájezd tu ještě nebyl, tak pojďte a zažijte Madrid s flamenkem!

Těším se na Vás v termínu 25. 5. – 29. 5. 2018.

Pojedeme s nesmírně sympatickou cestovní kanceláří Radynacestu.

Kompletní informace o zájezdu do Madridu zde.

Aneta Suchomelová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *