Artefyl

Boty flamenco značky ARTEFYL. Artefyl je jeden z nejlepších španělskéch výrobců obuvi na flamenco. Boty na flamenco Artefyl si nás získaly svou pevnou konstrukcí, kvalitními materiály, robustním zvukem a divokými designy. Boty Artefyl se vyrábí 100 % ručně s použitím jen jednoduchých kladkových nástrojů na přibití podpatku ke konstrukci boty. Co se nám na Artefyl ohromně líbí, je, že pod vložku dává ještě další protekční vrstvu. Ta boty zevnitř změkčí, díky čemuž nás méně bolí bříška chodidel a paty. A navíc se Vám nestane, že se Vám po roce tancování prodřou přes vložku hřebíky, které drží podpatek, a začnou Vás píchat do paty. Což se bohužel stává u některých i dražších značek.

Artefyl je značka bot na flamenco pro ty náročnější z nás, kteří už potřebují opravdu pevnou sportovní botu, která jde při tanci slyšet. A taky pro ty, kdo mají rádi trochu extravagance.

Skvělé je, že Artefyl nabízí jako prémiovou volbu podpatek z exotického dřeva – palisandru. Palisandr (palo santo) se používá při výrobě hudebních nástrojů a při použití u bot na flamenco je definitivně přetváří v hudební nástroj.

Boty na flamenco se vyrábí na zakázku, a tudíž je jejich objednávka naprosto závazná a boty nelze vrátit, pokud Vám nebudou sedět. Jen v některých případech, kdy si vyberete velmi “normální botu”, se můžeme individuálně domluvit, že boty případně odebereme k prodeji v obchůdku.

V ceně bot máte dopravu ze Španělska až k Vám domů.

Zobrazen 1. – 12. z 31 výsledků