O obchodu

Flamencoobchod_LOGO_FINALFlamenco obchod (Flamenco obchod Son Rubias) je rodinný flamencový obchod, který nabízí vějíře, pouzdra na vějíře, cordobské klobouky, kastaněty, puntikované kabelky, sukně na flamenco a další krásné věci, které flamencová tanečnice, nebo tanečník, potřebuje.

Flamenco milujeme a taky svou lásku rády ukazujeme. Proto u nás najdete i věci, se kterými nemůžete přímo tancovat, ale vypovídají o Vás, kam patříte. Flamencová móda je nádherná a velice ženská. Typické puntíky, květiny či náušnice Vám rozhodně budou slušet i mimo Vaši taneční školu.

Zboží do Flamenco obchodu Son Rubias nakupujeme přímo (osobně) ve Španělsku. Ověřujeme, zda je zboží funkční a vyhovující pro tanec. Každý vějíř osobně kontrolujeme, aby se dal otevírat a zavírat. Nenecháváme si zboží posílat, aniž bychom jej viděly.

Dalším zdrojem zboží je naše vlastní tvorba – pod značkou Ateliér Son Rubias vyrábíme originální obaly na potřeby na flamenco, navrhujeme a šijeme sukně a šaty na flamenco a jiné. Stáhněte si katalog Ateliéru Son Rubias zde. V našem ateliéru v Ostravě je umístěn také sklad a kamenná prodejna Flamenco obchodu.

Postupně rozšiřujeme nabídku Flamenco obchodu o další originální produkty z různých zdrojů, abyste u nás mohliu pokrýt co největší podíl Vašich tanečních potřeb.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *