Kontakt

Flamencoobchod_LOGO_FINAL

Provozovatelkou Flamenco obchodu je tanečnice flamenca, Ing. Aneta Burianová (Suchomelová), IČ 74169548, a pomáhá jí maminka Soňa Suchomelová.

info@flamencoobchod.cz

+420 608 631 963 (Aneta Burianová – vše kolem eshopu, vystoupení na akcích, besedy o španělské kultuře, kurzy flamenca)

+420 604 105 936 (Soňa Suchomelová – zakázkové šití kostýmů a příslušenství)

Soňa a Aneta Suchomelovic_Flamenco obchodFacebook: Flamenco Son Rubias (souhrnná stránka pro Flamenco obchod, Ateliér, Kurzy flamenca aj.), Ateliér Son Rubias. Věnujeme se více činnostem než prodejem potřeb pro flamenco. Naše další webové stránky:

YouTube kanál

Kamennou prodejnou nedisponujeme, nicméně sklad máme v Ostravě a v individuálních případech je možné se domluvit na osobním odběru nebo vyzkoušení zboží. Při osobních odběrech lze platit pouze dopředu převodem. Pokud nás chcete navštívit, zavolejte a domluvíme si schůzku.

Číslo účtu:

 • CZK účet: 43-5362940297/0100 (Komerční banka)
 • EUR účet: 278176799/0300 (ČSOB) – pouze pro zahraniční zákazníky

7 komentářů u „Kontakt

 1. Ahoj Aneto,
  sháním bílý mantón s bílou výšivkou. Vy máte na stránkách jeden bílý, ale ten je hodně velký a asi i dost těžký. Nevím, jestli nemáte ještě nějaké šátky kromě zobrazených nebo jestli by nebylo možné sehnat na objednátku.
  Hezký den přeju,
  Jana Řehořková

 2. Dobry vecer,

  mohla bych se prosim zeptat jestli je mozne objednat cervene picos a porip. kdy by dorazil? dekuji,
  Sona

 3. Ahoj,

  když jsem dneska objednávala, hlásilo mi to invalid adress – takže je objednávka udělána několikrát – platná je samozřejmě jen jedna. Prosím o opravu a potvrzení, že je vše v pořádku.

  Děkuji.

  1. Ahoj, Lucko. Vidíš a mně zase nepřišla žádná notifikace o objednávce, až teď jsem ji objevila v systému – několikrát. Už jsem ty duplicitní objednávky smazala a podívám se, co se děje s eshopem. Už mi jedna paní psala o tom problému s invalid adres.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *