Doprava

Doprava od nákupu za 3 000 Kč po celé ČR zdarma.

Dopravu zboží zajišťujeme pomocí mezinárodní firmy GLS. V e-shopu můžete zvolit dopravu v rámci ČR nebo na Slovensko. Pokud chcete balíček poslat jinam, kontaktujte nás.

Pokud přes den nebýváte na doručovací adrese k zastižení a nemáte možnost si balíček poslat do práce, využijte tzv. GLS Parcel Shopy. Jsou to běžné obchody – např. lékárny, drogerie, optiky, které nabízí službu odběrného místa pro GLS. Tedy něco jako Zásilkovna. V Parcel Shopu si můžete zboží vyzvednout v otevíracích hodinách daného obchodu. Za tuto službu se nepřiplácí. Adresu Parcel Shopu nám prosím napište do doručovací adresy u objednávky.

Cena dopravy v rámci ČR je 140 Kč. Dobírkovné navíc je za 40 Kč.

Osobní vyzvednutí zboží je možné po domluvě v Ostravě. V případě osobního vyzvednutí je nutné nejprve zaplatit převodem. Hotovost ani karty nepřijímáme – kvůli EET. 🙂

Dodací lhůta u nezakázkového zboží je… podle toho, jak stíháme. Obvykle cca 5 dní. U zakázkového zboží je individuální podle aktuálního množství zakázek. Např. sukně na flamenco obvykle stíháme ušít za 2 týdny. Zakázkově objednané boty na flamenco mají dodací lhůtu 3 měsíce, s možností dobu snížit na 6 týdnů za příplatek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *