Boty na flamenco Artefyl – speciální kůže

Boty na flamenco značky Artefyl mají řadu výhod. Špička má pohodlný tvar s dostatkem místa na prsty, vnitřek boty je vyměkčený, můžete si zvolit podpatek z palisandru (exotické dřevo používané na výrobu hudebních nástrojů)… a kromě kůže, semiše a lakované kůže v 25 barvách můžete své botičky personalizovat také pomocí speciálních kůží. Speciální kůži můžete použít na část boty a zkombinovat ji např. s kůží nebo semišem ve stejném odstínu. Nebo si můžete nechat zhotovit celé boty ze speciální kůže.

Nabídka speciálních kůží se v čase mění. Zde jsou speciální kůže pro boty na flamenco Artefyl, dostupné k 26. 9. 2015. Pokud si zvolíte speciální kůži, nejprve zjistíme, zda je stále dostupná, a až poté Vám potvrdíme objednávku.

Kliknutím obrázek zvětšíte.

Speciální kůže_Boty na flamenco Artefyl (Flamenco obchod)IMG_6059 IMG_6058 IMG_6057 IMG_6056 IMG_6055 IMG_6054 IMG_6053

A dále pro Vaši inspiraci – ukázky bot na flamenco s použitím speciálních kůží:

Boty na flamenco Artefyl_Flamenco obchodBoty na flamenco Artefyl_Flamenco obchod Boty na flamenco Artefyl_Flamenco obchod Boty na flamenco Artefyl_Flamenco obchodBoty na flamenco Artefyl_Flamenco obchodBoty na flamenco Artefyl_Flamenco obchodhttp://www.flamencoobchod.cz/kategorie-produktu/boty-na-flamenco/artefyl-na-objednavku/Boty na flamenco Artefyl_Flamenco obchodBoty na flamenco Artefyl_Flamenco obchodBoty na flamenco Artefyl_Flamenco obchod

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *