Kvůli plošnému zdražení České pošty zvyšujeme poštovné na 130 Kč (z původních 120 Kč). Možná, že v brzké době ještě jednou zdražíme, podle účtů, které nám teď budou od pošty chodit. 🙂
Nezapomeňte, že stále můžete zdarma osobně odebírat v Ostravě nebo ob týden v pátky v Brně (V Centru tance, Václavská 6).
