Služby zákazníkům

Ve Flamenco obchodu se snažíme se jít nad rámec běžných služeb pro zákazníky. Tedy vlastně se nesnažíme, prostě to děláme a je to pro nás přirozené, protože svou práci milujeme a děláme ji opravdu s vášní. Ve volném čase pořád vymýšlíme nějaké zlepšováky pro Vaši spokojenost.

Nabízíme osobní odběry v různých městech, kam máme zrovna cestu – obvykle při nějaké flamencové akci. Dokonce i bereme více věcí, ze kterých si pak zákazník může osobně vybrat. Stačí nám napsat. Nejsme anonymní internetová platforma, ale matka s dcerou, které žijí flameknem. 🙂

Vytváříme jedinečné personalizované produkty, ušité na míru pro naše zákazníky. Podle Vašich speciálních přání tak mohou vzniknout např. personalizované tašky na boty na flamenco, pouzdra na vějíře či sukně na flamenco, které nejsou v běžné e-shopové nabídce.

Personalizovaná taška na boty na flamencoRádi bychom rozvíjeli své zákazníky podobně, jako jiné firmy rozvíjejí své zaměstnance. V našem zájmu je, aby naši zákazníci rostli a dařilo se jim. Speciélně pokud jsou lektory flamenca či o tom uvažují. Proto vymýšlíme způsoby, jak Vám, hnací síle našeho-Vašeho obchůdku, pomoci. Zatím jsme podnikli první krok na této cestě: Zákazníkům Flamenco obchodu, kteří jsou lektory flamenca, nabízíme zobrazení jejich kurzů na mapě flamenca České a Slovenské republiky – ve Flamencovém rozcestníku.

Ochotně nasdílíme informace o Vás či Vaší akci na našem Facebooku.

Naši zákazníci též mají možnost bezplatně zveřejnit inzerát v bazaru bot na flamenco. Je to ideální způsob, jak se zbavit starších bot na flamenco, které Vás už úplně neuspokojují, abyste si mohli koupit nové. 🙂

Doufáme, že být naším zákazníkem je víc než možnost uspokojit své flamencové touhy. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *